logo_500
Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, optymistycznie nastawieni do otaczającego ich świata. Pasjonaci wierzący w drugiego człowieka, w jego możliwości  i zdolności. ”Pozytywnie zakręceni” i twardo stąpający po ziemi. Ludzie, dla których każdy dzień stanowi nowe wyzwanie.

Tak naszą firmę postrzegają nasi kursanci:

„Szklenie było konkretne i na temat. Jednak jego największym plusem, w mojej opinii, była możliwość zadawania pytań i uzyskiwania konkretnych odpowiedzi. Zapewne wpływ na to miała mała ilość uczestników, ale nie tylko, również wiedza i otwartość Pana (jak i wspólnika).”
Sabina – H.B. CRAB Sp. J.

„Szkolenie nie miało charakteru monologu, a przytoczone liczne przykłady oraz dialog z uczestnikami szkolenia ułatwia przyswojenie dużego zakresu materiału już na samym szkoleniu.”
Dominka – Firma Andria